Сім пляжів закрили у столиці через спеку

  Сім пляжів закрили у столиці через спеку. Сан-епідем-станція заборонила купатися в озерах "Радунка" та "Тельбін", у протоках Дніпра на пляжах "Молодіжний" та "Передмістна Слобідка", на пляжах "Гаращиха" та "Пуща-Водиця", а також у річці "Десенка". Ще раз якість води там перевірять за десять днів. Спека ж у столиці триватиме щонайменше тиждень - до 11 липня.

  Хлопці прийшли у Гідропарк на пляж "Молодіжний", щоби відпочити біля водойми. Та на роздягальні побачили попередження: купатися заборонено.

  Тепер у воду не полізуть.

  Обмежитися засмаганням на сонці біля води вирішили і дівчата.

  Ті, кому сонце надто припікає, на таблички не зважають. Прийшли ж бо сюди - рятуватися від спеки. Хоч у Дніпрі - хоч у водограї.

  Перший хлопець: "Бачили тільки там далеко біля входу. Ну не байдуже, але ж літо, жара, все таки хочеться скупатися".

  Другий хлопець: "В фонтанчик пойдем. Вода грязная, неприятная, в ней не хочется купаться".

  Заборонила купатися на семи пляжах - столична сан-епідем-станція. Через спеку якість води не відповідає санітарним вимогам.

  В звязку з підвищенням температури повітря патогенна мікрофлора почала активно розмножуватися, тому виникла тимчасова заборона купатися у водоймах. Якщо організм ослаблений, людина може захворіти, якщо організм сильний - це може ніяк не вплинути.

  А все - через тропічне повітря з Африки, яке йде нині територією України. Триватиме спека щонайменше  - тиждень. 

  Синоптик укргідрометцентру: "В Києві чекаємо десь числа 9, 10 пройдуть грозові дощі, температура разом з цим потихеньку знизиться, погда буде більш комфортною і приємною".

  А за десять днів - сан-епідем-станція знову перевірить якість води. Якщо показники будуть у нормі - там знову можна купатися.

  Світлана Одаренко, Іван Довганик та Олексій Тищенко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Двічі за день поборники єдиної державної мови - змогли відбити атаки спецпризначенців [відео]
  Наступний матеріал
  Київщина отримала 12 з половиною мільйонів гривень на модернізацію соціальних служб
  Теги: