Школу з інтерактивними дошками та планшетами презентували на Київщині

  Це єдиний заклад в області - учасник Національного проекту «Відкритий світ». За ним 2 тисячі шкіл по всій Україні зможуть замінити книжки планшетами. Хто саме потрапить у цей перелік - визначать за кілька тижнів. Путрівська школа розрахована на триста учнів. Класи фізики, хімії та інформатики тут оснащені комп'ютерами. Окрім школи, у закладі є дитячий садочок. Путрівська сучасна школа - це вже десятий навчальний заклад, що відкрили на Київщині цьогоріч. На її зведення витратили близько 52-ох мільйонів гривень.

  Руслан Свірський, керівник національного проекту «Відкритий світ»: «Ми хочемо зробити всі предмети цікавими тому, що ключова зараз проблема не лише для середньої освіти України. А в цілому у світі навчатися не цікаво. Ми бачимо велику кількість каналів, Інтернет, супутникове телебачення, комп’ютерні іграшки. Яким чином класична освіта і класичний підручник змагатися з цим - звичайно важко».

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: «Я впевнений в тому, що кожен з вас мріє про те, щоб діти навчалися ось в таких школах. І ця школа - не просто навчально-виховний комплекс. Це буде мала Академія Наук для дітей Київщини».

  Попередній матеріал
  Київський театр опери та балету для дітей та юнацтва під загрозою знищення [відео]
  Наступний матеріал
  У ГПУ допитали Яценюка
  Теги:
  Loading...