Щоб зібрати дитину до школи цьогоріч потрібно 1,5-2 тис. грн.

  Столичні школярі та їхні батьки шопінгують. Щоправда, цьогоріч кілька шкільних базарів припинили роботу раніше - через негоду. Сьогодні у столиці працювало лише 4 базари, де можна було зібрати дитину до школи. На одному з них прицінювались і наші кореспонденти.

  Пенали, щоденники, зошити, ранці. Від вибору - розбігаються очі і в тих, хто незабаром сяде за парту, і в їхніх батьків. Подекуди доводиться продавцям виручати.  

  Алла Мала, продавець: "В большинсвте случаев со списком не приходят, в большинстве случаев мы рассказываем, что нужно на первый класс, на второй - они даже и не знают - на третий, на пятый".
       
  Цьогоріч зібрати дитину до школи - справа не з дешевих. Одягти школяра обійдеться в середньому від трьохсот до півтори тисячі гривень. Дівчаток - ще дорожче: від чотирьохсот до двох з половиною. Пенали - від 7 до 125 гривень. Ранці - від вісімдесяти до семисот. Щоби бути при повному озброєнні, кажуть батьки, треба півтори - дві тисячі гривень.

  Батьки: "Форма нам обошлась 700 гривен, сейчас смотрю - по 100 гривен, это, как я поняла, уже с распродажи рубашечки... Грустно..."

  Батьки: "Нас цена устраивает, на эту сумму мы рассчитывали".

  Цього року кілька шкільних базарів закрилися раніше через негоду. Сьогодні працювало лише чотири ярмарки, три з них - у торгових центрах. У міському управлінні торгівлі кажуть - шкільні базари потроху перебираються до великих магазинів - там і зручніше, і погода "шопінгу" не зіпсує. Продавці ж стверджують - ажіотажу серед покупців поки що не спостерігають. Здебільшого докуповують канцтовари та ранці. 

  Батьки: "Тетрадки, дневник, что-то такое вот. Ручки, карандаши, пенал".

  Батьки: "Мы практически все уже купили. Планируем еще рюкзак. канцтовары, идем в первый класс".

  Євгенія Подобна, Віктор Сніжко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Білій Церкві здали другу чергу будівництва багатоповерхівки
  Наступний матеріал
  Сьогодні київське "Динамо" зіграє з "Борусією"
  Теги: