"Метінвест Політехніка"
"Метінвест Політехніка" metinvestholding.com

"Щоб молодь будувала кар'єру в Україні": відкрився перший приватний виш, що готує фахівців-металургів

  Читайте по-русски
  "Метінвест Політехніка" – університет із сучасними освітніми програмами і технологіями, а також правом видачі дипломів державного зразка

  Для тих, хто бажає опанувати інженерно-технічні професії, затребувані в українській промисловості, у червні 2020 року було засновано університет "Метінвест Політехніка" – повноцінний виш із сучасними освітніми програмами і технологіями, а також правом видачі дипломів державного зразка.Про це йдеться на сайті металургійної компанії "Група Метінвест", яка й започаткувала роботу закладу в червні 2020 року.

  Як зазначає засновник, науково-освітній комплекс у своєму складі матиме все, щоб студенти могли здобути середню освіту з технічним ухилом, спеціальну освіту перед вищою (молодший бакалавр), вищу освіту (бакалавр і магістр), другу вищу освіту, а також підвищити кваліфікацію. У перспективі планується створення науково-виробничого центру, який займатиметься науковою, інноваційною та міжнародною діяльністю. Виш прийматиме на навчання як усіх бажаючих здобути інженерно-технічні професії, так і співробітників "Метінвесту", які прагнуть вдосконалити кваліфікацію.

  Яких фахівців готує

  Повідомляється, що університет готуватиме фахівців із матеріалознавства, металургії, комп'ютерних наук, автоматизації виробничих процесів, економіки, екології, хімічних технологій та інженерії, архітектури і цивільної інженерії, охорони праці та гірничої справи.

  Заклад уже має ліцензії Міносвіти і науки України на проведення курсів підвищення кваліфікації за спеціальностями "Металургія", "Металознавство", "Комп'ютерні науки", "Економіка", "Охорона праці" та "Гірнича справа". Тож слухачі цих курсів отримають сертифікати державного зразка.

  Як повідомляють у компанії, перші слухачі – співробітники "Метінвесту" – вже вдосконалюють свої знання за курсами "Металургія", "Охорона праці і промислова безпека" та "Гірнича справа".

  Перший набір – 200 студентів бакалаврату – очікується у 2022 році. Здобуття вищої освіти для випускників шкіл триває від 3 до 5,5 років.

  "Створення сучасного і високотехнологічного університету міжнародного рівня цього року символічно як для України, що відзначає 30-річчя незалежності, так і для Групи Метінвест, що відзначає 15-річний ювілей. Це наш внесок у відродження технічного потенціалу країни як її найбільшої гірничо-металургійної компанії. Ми зацікавлені в тому, щоб і на наших підприємствах, і в усій українській промисловості працювали висококласні фахівці. І віримо, що доступність освіти та її вихід на новий рівень залучать у галузь молодь, яка захоче вчитися інженерних професій і будувати кар'єру в Україні. А ми створимо для цього всі умови", – наголосив гендиректор Групи Метінвест Юрій Риженков.

  Чим відрізняється від інших вишів

  У компанії запевняють, що навчальні програми університету розробляються з урахуванням сучасних вимог бізнесу і найкращих світових практик. Над ними працюють 11 докторів і 18 кандидатів наук. У розробці програм бере участь Європейське співтовариство з охорони праці (ESOSH).

  Важливо також, що з третього курсу студенти можуть теоретичні знання підкріпити практикою і стажуванням на підприємствах "Метінвесту".

  "Навчальні програми "Метінвест Політехніки" будуть орієнтовані на конкретні запити українського бізнесу. Ми залучаємо до вишу найкращих українських і зарубіжних лекторів, а також найсучасніші цифрові технології. Використання дуальної освіти дасть змогу студентам отримувати практичні знання, а підприємствам – адаптованих і висококласних фахівців. Упевнений, що для багатьох студентів новий університет стане трампліном до професійного становлення, успішної кар'єри і фінансового добробуту", – переконаний ректор технічного університету "Метінвест Політехніка" Олександр Поважний.

  Засновники вишу наголошують, що промислові компанії готові добре оплачувати роботу фахівців, які вміють управляти складним обладнанням. Проте нинішні українські виші не можуть похвалитися новою технікою для відпрацювання практичних навичок студентів.

  Створення ультрасучасних лабораторій – іще одна перевага університету. Для цього виш підписав меморандуми із провідними виробниками технологій і обладнання – корпораціями Siemens, Schneider Electric, Honeywell Ukraine і Festo – про створення та оснащення сучасної лабораторної бази університету.

  "IT-інфраструктуру "Метінвест Політехніки" розробляє Microsoft. Компанія вже підтримала створення системи онлайн–навчання за програмами підвищення кваліфікації. Для розробки нових навчальних технологій використовуються останні напрацювання Microsoft у галузі освітніх програм. Одне із завдань, яке вирішує Microsoft – розробка архітектури сучасного цифрового вишу. Університет також отримав доступ до навчальних курсів від провідних вишів світу на платформі Coursera", – повідомляє прес-служба "Метінвесту".

  Примітно, що в Маріуполі для студентів "Метінвест Політехніки" збудують навчальний корпус і кампус за дизайн–проектом нідерландського бюро MASA Architects всесвітньо відомого архітектора Хірокі Мацуури. Будівлю буде споруджено за найсучаснішими технологіями зі сталі "Метінвесту". Завдяки цьому будівництву в Маріуполі буде реконструйовано міський сад – одне з улюблених місць відпочинку містян. Також для міста реконструюють стадіон "Азовець".

  Попередній матеріал
  "Хмар поменшає, сонця побільшає": якою буде погода на вихідних
  Наступний матеріал
  Одеський суд залишив активіста Стерненка під вартою
  Теги:
  Loading...