Що роботи з підтопленим автом?

  Читириколісні жертви дощу. Столичні водії добряче постраждали від місяця злив - подекуди їздити доводилось по фари у калюжах. Тож оглядачі прогнозують приплив на ринок машин-потопельників. Про те, як не викинути на вітер та зберегти свою вже підмочену автівку - далі у сюжеті.

  Володимир Вівчар на своєму СТО бачив чимало машин-потопельників. Більше того, колись і сам таку придбав. Знаючи про минуле автівки, чоловік негайно її відремонтував. Відтоді з нею жодних проблем.   

  Реабілітувати залізного утопленика потрібно вкрай швидко. Тоді машина прослужить вам ще не один рік. Проблема лише у вартості цього ремонту, що становить близько 15-20 відсотків від вартості авто.

  Ігор Гребельник, директор департаменту врегулювання збитків страхової компанії: "Якщо ми кажемо, машина була не застрахована, що робить хазяїн машини в такому випадку. Перше, що він може зробити - це відновити своїми силами машину. Він висушить машину, зробить хімчистку, щоб не було запаху і буде її використовувати".

  На українських авторинках можна зустріти такі автомобілі не відремонтованими, а лише замаскованими. Їх часто везуть з-за кордону та продають дешевше. Звісно ж, про їхнє "мокре" минуле покупцю повідомляють не завжди. Тому, щоб не натрапити на потопельника, варто звернути увагу на наступне.

  Володимир Вівчар, директор СТО: "На что нужно обратить внимание. В первую очередь - это фары, заглянуть внутрь фар. Отражатель, если на него попала влага, вода, если сильно залило машину, на отражателе останутся следы от воды, разводы".

  Потрібно подивитись також на щуп для масла. Якщо машина бувала у воді, масло не буде однорідним, а покриватиметься бульбашками.

  Володимир Вівчар, директор СТО: "Поднимаются коврики в салоне, это легко сделать, это елементарно делается, и как минимум достаточно заглянуть посмотреть на цвет этого всего, поджать этот коврик не капает ли вода. Вынуть несколько разьемов, заглянуть внутрь. Тоесть разьемы должны быть чистые, медного цвета. Если есть какаято малейшая окись, она зеленого цвета, уже стоит задуматься".

  Проте найголовніше правило при виборі автівки залишається незмінним - візьміть із собою на "оглядини" спеціаліста з автостанції. Він точно знатиме, куди заглянути та що перевірити.

  Ольга Сас, Олексій Іванченков, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Близько 80% столичних парковок працюють незаконно
  Наступний матеріал
  Київ зможе повністю забезпечити уболівальників Євро-2012 місцями для проживання
  Теги: