Близько 80% столичних парковок працюють незаконно

  Близько 80-ти відсотків столичних парковок працюють незаконно. До такого висновку дійшла тимчасова комісія Київради з питань перевірки цільового використання коштів "Київтранспарк-сервісу".

  Як показали результати перевірки - лише п`ята частина денних парковок та десята- нічних - відраховує паркувальний збір до міської скарбниці. Відтак бюджет недоотримує щонайменше 170-т мільонів гривень на рік. Щоби де-тінізувати ці фінанси, "Київпарк-транс-сервіс" разом із правоохоронцями планує перевірити діяльність усіх паркувальних майданчиків та укласти з ними договори. 

  Андрій Дудко, в.о директора КП "Київпарктрансервіс": "На всех майданчиках, куда мы обращались, никто не предоставил нам ни одного документа удостоверяющего права работы на этом майданчике. Ни одного. Разработан предприятием сам план перевірки з залученням правоохоронних органів".

  Юрій Дмитрук, голова тимчасової комісії: "Функціонує 80% паркувальних майданчиків кошти з яких не йдуть до бюджету. Хто їх - ну так грубим словом - кришує? Невідомо. Великий знак питання можна поставити на сьогоднішній день. Яким чином  і хто займається цими стоянками".

  Попередній матеріал
  Перший врожай зернових почали збирати на Київщині
  Наступний матеріал
  Що роботи з підтопленим автом?
  Теги: