Ще 5 атракціонів закрили сьогодні в Києві у парку "Нивки"

  Ще п`ять атракціонів закрили сьогодні в Києві у парку "Нивки". Вони не пройшли випробувань на безпеку від Держгірпромнагляду. Усього з 80 перевірених столичних каруселей зупинили роботу 22-х.
  Серед основних порушень інспектори називають відсутність дозволу на роботу та документації про обстеження атракціонів після завершення терміну експлуатації. Перевірки триватимуть протягом усього літнього сезону. Та, за словами інспекторів, цим більше незадоволені не керівництво парків розваг, а пересічні громадяни.

  Андрій Кириленко, начальник державної інспекції Київського територіального управління Держгірпромнагляду: "На сьогодні ці перевірки проведені в більш сжатий термін на початку бехпосередньо відкриття атракціонів і тому мабуть вони такий розголос отримали і люди мабуть реагують що майже всі атракціони зараз зупинені. Якщо раніше ми перевіряли на протязі усього року то сьогодні ми розуміючи ту небезпеку яку несуть ці обєкти то було віришено перевіирити їх на початку експулатації щоб унеможливити експлуатацію атракціонів які не відповідають діяим нормам".
  Попередній матеріал
  Кількість загиблих від землетрусу в Китаї сягнула 19 500
  Наступний матеріал
  Губернатори спростовують, що вони причетні до інфляційної кризи
  Теги:
  Loading...