Губернатори спростовують, що вони причетні до інфляційної кризи

  Губернатори не винні. Чільники областей спростовують свою причетність до інфляційної кризи. У цьому напередодні їх звинуватила Юлія Тимошенко.
  Розповісти про своє бачення ситуації до Апарату Президента прийшли керівники Херсонської, Запорізької та Львівської областей та голова ради міністрів Криму. Вони повідомили, що так і не почули конкретної критики на свою адресу на вчорашній зустрічі у прем`єра. За їхніми словами, найвищі та найнижчі показники інфляції у різних регіонах відрізняються лише на півтора відсотка. Крім того, вони попросили главу уряду скасувати квоти на експорт олії та зерна. Це прохання пані Тимошенко обіцяла виконати.

  Борис Сіленков, голова Херсонської ОДА: "На жаль, нам не надали жодного документу, який би засвідчував, що присутні на уряді голови ОДА не виконали принаймні в поточному році 3 постанови кабінету міністрів, яка могла б підтвердити, що ми саботуємо виконання відповідних делегованих повноважень. І тому, як висновок, ми всі прийшли до єдиної позиції - співпраці в частині боротьби з тими інфляційними процесами, які відбуваються в Україні".

  Нагадаємо, учора прем`єр Тимошенко заявила, що дає губернаторам час - до кінця травня - на виправлення ситуації з інфляцією в регіонах. Потім Юлія Тимошенко покладе на стіл Президенту прохання про звільнення трьох чільників областей, які найгірше впоралися із завданням.
  Попередній матеріал
  Ще 5 атракціонів закрили сьогодні в Києві у парку "Нивки"
  Наступний матеріал
  Ізраїльська фотомодель прийшла на Канський кінофестиваль у сукні вартістю $1 млн.
  Теги:
  Loading...