Шахта
Шахта Depositphotos

Шахтарі з "Кривбасзалізрудком" залишаються під землею і продовжують протести – причини

  Читайте по-русски
  Як нагадує джерело, правління "Кривбасзалізрудком" проводило неодноразові переговори з страйкуючими, пропонувало варіанти підвищення зарплати

  Попри виконання вимог шахтарів керівництвом ВАТ "Кривбасзалізрудком" – підвищення зарплати – частина працівників шахт "Батьківщина", "Жовтнева", "Гвардійська" і "Тернівська", продовжують протестувати і не піднімаються на поверхню. Про це повідомляє видання "Факти".

  Джерело наводить слова кандидата політичних наук Ростислава Балабана, який вважає, що це політичний пресинг для зниження рейтингу партії "Слуга народу" в Кривому Розі.

  "Грошима це не вирішиться. Пам'ятаємо, що досі страйкують шахтарі Кривбасу, які спустилися під землю. І виявляється, коли їм погасили грошові вимоги, тобто матеріальна частина вимог закінчилася, вони все одно залишилися під землею. Що це означає? Це розпочався етап політичного пресингу та політичних вимог. І безумовно, такі події знижують рейтинг партії "Слуга народу", – упевнений Ростислав Балабан.

  Як нагадує джерело, правління "Кривбасзалізрудком" проводило неодноразові переговори з страйкуючими, пропонувало варіанти підвищення зарплати. Зазначається, що адміністрація підприємства вже підвищила розміри тарифних ставок і окладів на 10-25% в залежності від професій, також був доповнений список професій працівників, яким підвищуються тарифні ставки і посадові оклади на 25%.

  Видання пише, що додатково було запропоновано підвищити розміри тарифних ставок і окладів всім працівникам підприємства на 10% з 1 жовтня 2020. Але досі під землею знаходиться частина працівників, повідомляється в офіційній заяві правління ВАТ "Кривбасзалізрудком".

  У ВАТ "Кривбасзалізрудком" повідомляють, що адміністрація підприємства не відмовляється від подальших переговорів з протестувальниками, але виключно тоді, коли всі вони піднімуться на поверхню.

  Попередній матеріал
  Циклон Wicca вже готує українцям осінні сюрпризи – яку погоду чекати на вихідних
  Наступний матеріал
  У Парижі поблизу колишнього офісу Charlie Hebdo невідомі з ножами напали на перехожих: є поранені
  Теги:
  Loading...