5.ua

Середмістя Києва охороняє новостворений батальйон "Київ-1"  Колишні будівельники, охоронці та просто дужі хлопці – у складі столичної міліції з'явився новий спецпідрозділ. Після виснажливих тренувань та прискореного навчання, хлопці у камуфляжі вже патрулюють урядовий квартал.

  Їм видали нову форму та озброїли до зубів. Утім, чим саме – правоохоронці тримають у таємниці. Знешкодити злодія можуть і голіруч – прийоми вчили. Та вирішальна у справі не завжди сила, а пильність. У Маріїнському парку міліціонери знайшли склад коктейлів Молотова.

  На службу заступили у травні, і вже встигли побувати у гарячих точках. В Одесі на травневі свята спецпідрозділ патрулював у середмісті.

  Нові обличчя міліції помітили містяни. Зізнаються: гуляти середмістям стало безпечніше, утім, попри це, думки розійшлися. Кияни визнають – патрулі потрібні, але сумніваються у фаховості новобранців.

  Для претендентів освіта і фах значення не мають – не приховують керівники батальйону. Утім, охочих все ж таки перевіряють. Головна вимога – відсутність проблем із законом. Тонкощів справи обіцяють навчити.

  Натепер лави правоохоронців поповнили півтори сотні новобранців, серед них є і жінки. Утім потреба – 4 сотні, тож усіх охочих чекають на співбесідах. Пропонують повний пансіон і зарплату понад 4 тисячі гривень.

  Олена Махно, Сергій Клименко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Кремль намагається врятувати курортний сезон в Криму дешевими путівками для підприємств
  Наступний матеріал
  Окупанти заборонили кримчанам обирати мерів
  Loading...