urb-a.livejournal.com

Кремль намагається врятувати курортний сезон в Криму дешевими путівками для підприємств

  Влада Росії примушує керівників підприємств відправляти своїх працівників на відпочинок у Крим, щоб створити видимість курортного сезону, побоюючись росту невдоволення серед кримчан. Про це пише УНІАН з посиланням на співробітника Російського союзу туріндустрії.


  "Керівництво Росії намагається врятувати курортний сезон у Криму, від якого залежить більш як половина доходів місцевого населення. Адже зрив курортного сезону загрожує погіршенням соціально-економічної ситуації в Криму - падінням рівня доходів громадян, їх купівельної спроможності і, як результат, виникненням незадоволеності місцевого населення змінами, які відбулися на півострові", - заявив співрозмовник.

  За його словами, саме тому російські чиновники вдаються до відвертого "шантажу". Зокрема, працівники московських підприємств і установ повідомляють, що на заводах і фабриках російської столиці і в урядових організаціях активно поширюються путівки в санаторії і дитячі табори в Криму, щоб заповнити їх якомога більше і, принаймні, створити картинку, що курортний сезон не зірвано.

  Водночас джерело зазначило, що хоча ціни на путівки до Криму для росіян надзвичайно низькі - 20% від реальної вартості, і за проїзд пропонують заплатити тільки 60% вартості квитка, московські робітники і чиновники не бажають їхати у Крим, вважаючи його "гарячою точкою", побоюючись можливих провокацій з боку "Правого сектора".

  "Керівництво російських підприємств і держустанов нав'язують путівки до Криму як "навантаження" до відпустки влітку. Тим, хто відмовляється, - переносять відпустку на осінь", - повідомило джерело.
  Попередній матеріал
  Меркель погрожує Путіну новими санкціями
  Наступний матеріал
  Середмістя Києва охороняє новостворений батальйон "Київ-1"
  Теги:
  Loading...