Руйнувати Замкову гору взялись столичні забудовники

  Руйнувати Замкову гору взялись столичні забудовники.

  На її схилах з боку вулиці Фролівської під сокиру потрапили близько сотні кленів та каштанів. Тамтешні мешканці побоюються, що через це там може статись зсув ґрунту. Адже ділянка більше не укріплена корінням дерев. Як розповідають очевидці, невідомі вирубували дерева на підставі прострочених документів. Термін дії дозволів на вирубку дерев закінчився ще у 2009-му році. Тепер на схилі Замкової гори розгорнувся відгороджений будівельний майданчик - нині роботи там не ведуться. Однак поряд у двадцяти метрах від схилу триває інше будівництво там зводять багатоповерхівку. У компанії забудовника від вирубки дерев відхрещуюються. А про можливість зсуву ґрунту нічого не знають.

  Володимир Крошка, мешканець Андріївського узвозу: "Вони показали якісь документи, які позволяють їм різать, але документи ці були 2007 року. Я подзвонив в КМДА, де мені повідомили, що такі акти, вони дійсні тільки 2 роки. Тому ці акти вже не дійсні. Справжні ці акти чи не справжні ніхто не знає".

  Ольга Козловська, активістка: "Специфіка київського ландшафту це глина, льос, вода. Тобто це глиняні схили, глина. в нас нема граніту. Це не так як Рим, Ієрусалім. Нічого іншого як корні дерев не тримає схили, вони повзуть, вони руйнуються. Схил просто поповзе. Цей весь ландшафт буде зруйновано".

  Попередній матеріал
  Національний художній музей може почати руйнуватися через апетити забудовників [відео]
  Наступний матеріал
  В Олександрівській лікарні значно розширили перелік платних медичних послуг
  Теги: