Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча
Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча UAprom

Розділяю думку міністра економіки, що металургія потребує допомоги – Магомедов

  Читайте по-русски
  Парламентар не виключає ситуацію про відкликання законопроєкту 1210

  Бурхливі дискусії тривають у кулуарах Верховної Ради щодо розгляду законопроєкту про підвищення рентних ставок на видобуток руди, повідомляє "5 канал". На думку Муси Магомедова, законопроєкт 1210, який має визначити майбутнє галузі, занадто сирий. І спрямований не на підтримку металургії, а на її знищення.

  "Я розділяю виступ міністра економіки Мелованова на податковому комітеті. Він абсолютно точно розуміє що металурги, гірничо-добувна промисловість – це одні з базових галузей вітчизняної економіки. Саме на них держава має робити акцент і допомагати їм. І міністр це чітко розуміє", – зазначив Магомедов.

  На думку нардепа, затягування розгляду законопроєкту про підняття рентних ставок може відбуватися з різних причин. Припускає, що вплинути на цей процес могли як суто технічні нюанси, так і фактори, пов’язані з масовою критикою цього документа, приміром, із боку прем’єра Олексія Гончарука, який на інвестиційному форумі у Маріуполі заявив, що підняття ставок не має бути різким, а сам законопроєкт не погоджувався з Кабміном.

  Також парламентар додав, що не виключає ситуацію про відкликання законопроєкту.

  "Я оптиміст. Я вірю в те, що в існуючому вигляді, занадто "сирому", законопроект не буде розглянутий Верховною Радою", – резюмував Магомедов.

  Попередній матеріал
  Білоруси знайшли печатку Володимира Мономаха: фото
  Наступний матеріал
  НБУ очікує значного скорочення транзиту газу через Україну
  Теги: