5.ua

Роботи молодих митців нині заполонили галерею ПінчукАртЦентр

  Автори - номінанти на премію у сто тисяч гривень. Їх відбирали серед тисяч претендентів. Основна вимога - митець має бути з України і віком до 35-ти років. Окрім грошової винагороди, переможці навчатимуться у провідних митців світу. Роботи художників показуватимуть в артцентрі до січня. Назвати імена переможців обіцяють вже до кінця року.  

  Олег Грищенко, художник: «Проект називається «Велика Українська Стіна». Стіна візуально складається із 2 мотивів. Це є такий ідеалістичний український пейзаж. Також на стіні присутні вислови українських культурних діячів. Таких як Михайла Бойчука, Миколи Хвильового».

  Марія Куликовська, художниця: «Каждый блок сделан из чистой соли с водой и запекался в печи под 350 градусов. И под собственным весом колона начнет разрушаться, плюс влажность. много людей, эти колоны будут разрушаться. Они в течение всей выставки будут постоянно деформироваться, разрушаться, рассыпаться и ламаться».

  Бйорн Гельдхоф, заступник арт-директора PinchukArtCentre: «Поза премією, ми сподіваємося співпрацювати з митцями й надалі. Вони будуть створювати нові роботи, а ми їх підтримувати - й організаційно, і фінансово».

  Попередній матеріал
  У Києві на 3 тижні обмежать рух транспорту проспектом Перемоги
  Наступний матеріал
  Величезна черга вантажівок із понеділка стоїть на кордоні України з Росією [відео]