Лілія Гриневич
Лілія Гриневич Сайт Міносвіти

Роботодавці починають інвестувати у привабливість робітничих професій – Гриневич

  Україна вже втретє бере участь у міжнародному конкурсі World Skills

  В Україні з'явилася тенденція, коли роботодавці інвестують у привабливість робітничих професій. Таку заяву зробила міністр освіти та науки Лілія Гриневич під час відвідування конкурсу World Skills Ukraine 2018, який стартував у Києві, передає Obozrevatel.

  "Я вдячна всім роботодавцям, які прийшли на цей майданчик. Основний наш партнер – Федерація роботодавців України... Потрібно розуміти, що Україна також стала учасником цього конкурсу на світовому рівні. І ми дуже сподіваємося, що зможемо там гідно представляти нашу країну", – заявила Гриневич.

  Конкурс World Skills Ukraine покликаний популяризувати робітничі спеціальності серед молоді. Він проводиться в Україні з 2016 року. Студенти училищ з усіх областей країни три дні змагаються у восьми номінаціях, серед яких: електромонтажні, зварювальні та слюсарні роботи, підйом і транспортування вантажів, перукарська і кулінарна майстерність, технологія моди, а тепер також і мехатроніка.

  "З'явилася правильна тенденція, коли бізнесмени почали інвестувати в привабливість робітничих професій", – наголосила міністр.

  Попередній матеріал
  Воєнний стан в Україні: командувач ООС звернувся до громадян
  Наступний матеріал
  Вселенський Патріархат назвав причину розпуску архієпископства РПЦ у Західній Європі – ЗМІ
  Теги:
  Loading...