World Skills Ukraine
World Skills Ukraine Сайт Міносвіти

Уперше представлена мехатроніка: у Києві стартував конкурс World Skills Ukraine

  Молоді люди майже з усіх областей України протягом трьох днів змагатимуться у кількох номінаціях

  У Києві на арт-заводі "Платформа" стартував конкурс професійної майстерності World Skills Ukraine 2018. Як передає Obozrevatel, це український етап міжнародного конкурсу, який покликаний популяризувати серед молоді робочі спеціальності. Всього у заході беруть участь понад 70 країн.

  Молоді люди майже з усіх областей України протягом трьох днів змагатимуться у таких номінаціях: електромонтажні, зварювальні та слюсарні роботи, підйом і транспортування вантажів, перукарська і кулінарна майстерність, технологія моди, а також мехатроніка.

  Серед організаторів – Міністерство освіти та Федерація роботодавців України.

  "Ще 3-4 роки тому такого попиту на людей робітничих професій не було. Сьогодні у вас зацікавлені все більше й більше підприємств і компаній", – звернувся під час відкриття конкурсу до студентів заступник чільника Міносвіти Роман Греба.

  Представник генерального партнера конкурсу, компанії "Метінвест", Лариса Поліщук підтримала заступника міністра. З її слів, компанія щороку приймає на роботу до 30% випускників профтехучилищ у регіонах. І попит на робочі руки тільки зростає.

  Крім вже звичних спеціальностей вперше цього року поза конкурсом відбудеться змагання з механотроніки. В Україні цей конкурс проводиться від 2016 року. Переможці Всеукраїнського етапу зможуть взяти участь у світовому чемпіонаті World Skills International.

  Попередній матеріал
  НБУ визнав неплатоспроможним черговий банк
  Наступний матеріал
  Путін не приховує, що наказав розстріляти українських моряків – Порошенко
  Теги:
  Loading...