Данило Гетманцев
Данило Гетманцев Данило Гетманцев / Facebook

"Робота триває": Гетманцев заявив, що в законопроєкт 1210 врахують зауваження бізнесу й експертів

  Читайте по-русски
  Він погоджується з тим, що законопроєкт треба істотно переробити

  До голосування за скандальний законопроєкт №1210 у другому читанні до нього будуть внесені зміни, що враховують численні зауваження та пропозиції експертів та бізнесу. Сам документ потребує суттєвого доопрацювання. Про це у коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради заявив один із ініціаторів податкових змін, голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, передає Оbozrevatel.

  "У першому читанні не можуть бути враховані зауваження. Справді, ми погоджуємося з тим, що законопроєкт потрібно істотно переробити. По-перше, він великий. По-друге, він присвячений кільком значимим моментам, і деякі його норми є засуворими для нашого бізнесу. Ми це почули і обов’язково врахуємо. Тому робота триває", – зазначив Гетманцев.

  За його словами, 4 жовтня скандальний законопроєкт не встигли винести на розгляд парламенту. Тож голосування за податкові нововведення відбудеться пізніше.

  "Ми це зробимо через тиждень, я переконаний. А втім, ми перебуваємо у постійному діалозі з бізнесом. І ті нарікання, про які говорять, ми вже зняли, врахувавши ці правки – ще не офіційно, але в тій таблиці, що ми її готуємо до другого читання. І ми зможемо внести зміни, коли він буде проголосований у першому читанні", – підкреслив Гетманцев.

  Водночас він розкритикував тих, хто говорив про згубний вплив для промисловості й економіки в цілому підвищення рентної плати на залізну руду, яка вдесятеро перевищуватиме відповідну в Росії і призведе до витіснення української металургії на світовому ринку.

  Попередній матеріал
  У Торецьку сталася пожежа на шахті, евакуювали 212 гірників
  Наступний матеріал
  Голова комітету Ради пояснив логіку проведення виборів у ОРДЛО
  Теги: