Безробіття
Безробіття 5 канал

Рівень безробіття в Україні в кінці року сягне близько 15% – експерт про причини

  Читайте по-русски
  Сьогодні в Україні є безробітними понад 2,5 млн людей

  У разі початку т. зв. другої хвилі пандемії, нищівного удару може зазнати вся світова економіка, попереджають експерти. І додають, що Україні варто очікувати ще більших втрат бізнесу та нових скорочень робочих місць.

  Геннадій Якубов, керівник напрямку відмовлення джерел існування МБФ "Карітас України", наголошує: "За нашими даними, рівень безробіття в Україні сьогодні складає 14.7-14.8%, що в кількісних показниках складає 2.7-2.8 мільйона людей".

  "Із погіршенням карантинних умов і зі збільшенням кількості інфікованих ситуація буде тільки погіршуватись. Буде зменшуватись кількість робочих місць, кількість працівників буде скорчуватись – це вплине на ринок праці негативно. Ми очікуємо, що до кінця року кількість безробітних сягне 3 мільйонів людей", – зазначає пан Якубов.

  Юлія Дрожжина, керівник Експертно-аналітичного центру, прогнозує: якщо восени почнеться нова хвиля карантину, вона може сильно вдарити по бізнесу і, відповідно, по ринку праці.

  "Тобто є всі підстави говорити, що кількість вакансій може, на жаль, зменшитися. А це значить, що конкуренція зросте ще більше", – акцентує Дрожжина.

  Попередній матеріал
  Україна скоротила список країн "червоної" зони до 70 – МОЗ
  Наступний матеріал
  У Білорусі пройде найбільший в історії країни марш свободи – що відомо
  Теги:
  Loading...