5.ua

Річницю визволення Києва столиця зустріне чистою

   

  Хоча, усі райони столиці активно прибирали місто під час суботників. Прибрали вулиці і прибудинкові території  від листя та пляшок, полагодили дитячі майданчики, облаштували місця для паркування. Завершили й роботи з реконструкції парку, що на Дніпровській набережній. Вже наступного року обіцяють, що парк виросте аж до Дарницького мосту.

  Юлія Пащенко, мешканка столиці: «Мало лавочек тут для мамочек с колясками. Мне кажется, что тут не хватает водички, даже чтоб ручки помыть и детки, как бы вот - бювета. Потому, что мы думали, что здесь на самом деле бювет будет, а там просто вот такая беседка - никому не нужная».

  Сергій Кравченко, голова Дніпровського району: «У нас в планах на наступний рік - це перше - ви бачили в першу чергу реконструкцію паркової зони по Дніпровській набережній, а наступний рік ми даємо пропозиції до програми соціально - економічного розвитку над тим, щоб продовжити цю роботу уже до Дарницького мосту. Територію парку облаштувати, щоб тут були і місця відпочинку - тихого відпочинку, як ми називаємо, і для спорту і щоб була велосипедна доріжка».

  Попередній матеріал
  «Телефон довіри» відновлять у столиці
  Наступний матеріал
  Стартувала виборча кампанія з проведення повторних виборів у проблемних округах [відео]
  Теги: