5.ua

Рятувальники Київщини відзначили професійне свято [відео]

  Саме там діє єдиний на Київщині православний храм, зведений у пам'ять про пожежників. Біля пам'ятника загиблим вогнеборцям священики відслужили заупокійну службу. А очільники держслужби надзвичайних ситуацій у Київській області та керівництво району і духовенство поклали квіти до пам'ятника рятувальникам. Старовинну ікону «Неопалимої Купини», яку вони здавна вважають своєю заступницею, освятили у храмі.

  Щорічно 17-го вересня відзначається професійне свято рятувальників, яке збігається з православним згадуванням ікони Божої Матері «Неопалима Купина».

  Протоієрей Павло Найденов, настоятель храму: «З пророком Мойсеєм Господь говорив з куща. І цей кущ був охоплений полум'ям, але, разом з тим, він не згорав, залишався зеленим. З часом православна церква Пресвяту Богородицю, Матір Божу почала називати образно теж «Неопалимою Купиною».

  Володимир Муха, начальник ДСНС у Київській області: «Ікона «Неопалима Купина» споконвіків являється оберегом для усіх людей від пожеж і надзвичайних ситуацій, тому саме 17-го вересня було започатковано свято – День рятівника».

  Анатолій Іскоростенський, заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації: «Люди будуть сюди ходити, будуть молитися в першу чергу за тих, хто саме під час виконання своїх обов'язків – гасіння пожеж – загинув».

  Попередній матеріал
  Багатостраждальну садибу Мурашка нарешті поставили на баланс
  Наступний матеріал
  У Києві нагородили кращих пожежників
  Теги:
  Loading...