Резиденція Діда Мороза відкрилася у Бучі

  Резиденція Діда Мороза відкрилася у Бучі, що біля Києва. Організатори акції - "Укрпошта" - обіцяють - жоден лист до нього не залишиться без відповіді. А кожному, хто взявся за олівець - обіцяють подарунок. На новосіллі у Діда Мороза побував і "5 канал".

  За лист - солодощі, іграшки та навіть комп`ютер. Віднині кожна дитина, яка написала Діду Морозу - отримає подарунок. Сьогодні біля Києва у Бучі відкрилася резиденція Діда Мороза. Відтепер саме сюди злітатимуться листи дітей з усієї України.

  Дід Мороз: "Я тільки сьогодні тільки дивлюсь хто мені прислав листи".

  Нині тут кипить робота. Казковий дід не відривається від листів. У його помічників теж гаряча пора. Кажуть, сортують тисячі конвертів щодня. Навіть мозолі встигли заробити.

  Станіслав, помічник Діда Мороза: "Ми приймаємо листи від дітей, перенаправляю, потім Діду Морозу. Дід Мороз їх дивиться і дарує їм подарунки. Ми стараємось максимально велику кількість листів переглянути за день. Дуже багато коробок, там може тисяч 15".

  У резиденції Діда Мороза зізнаються: діти здебільшого просять техніку - комп`ютери, планшети та фотоапарати. Та трапляються у листах прохання вилікуватись від хвороби та про подарунки дітям-сиротам. Нерідко дітлахи самІ шлють подарунки Діду Морозу - малюнки, листівки та навіть моделі вертольотів. Та в Діда - своя новорічна мрія.

  Дід Мороз: "Щоб усі були дуже щасливі, щоб у них здійснилися всі їх бажання. І щоб ніхто не убв злим, жорстким і жадібним".

  А у ці коробки помічники пакують подарунки. Намагаються догодити кожному. Здебільшого розсилають іграшки. Тим часом діти діляться побажаннями та звітують про поведінку.

  Мама хлопчика: "Дуже мамі помагав, коляску спускав з 4 етажа. І хочу щоб він мені подарив машинку на пульті управління і цукерки".

  Хлопчик: "Ну якийсь такий конструктор чи корабель, поводив.. ну так собі".

  Дівчинка: "Ми  змамою договорились, що якщо я буду себе гарно вести, то мені дід Мороз принесе подарунок".

  Організатори акції кажуть, у першу чергу цінними подарунками відзначатимуть незвичайні листи - ті, у яких дитина не просить гостинця або ж, навпаки, просить для інших чи звітує про свої досягення та добрі справи за рік.

  Оксана, директор "Украпошта": "Будут подарены и отправлены подарки всем детям. Это конфеты и соки. Тем детям, которые особо нуждаются, которые написали искренние письма и ничего не просили от деда Мороза, а просили в первую очередь для кого-то, для родных, близких, детей-инвалидов, вот эти дети получат подарки. это могут быть и компьютеры, и приставки всякие игровые".

  Подекуди діду Морозу пишуть і дорослі. Кажуть, у них шансів отримати подарунок не менші, ніж у малюків. Головне - мріяти та вірити у казку.

  Євгенія Подобна, Ігор Коваленко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Захищати новорічні дерева від вирубки взялися київські екологи
  Наступний матеріал
  Різке похолодання прогнозує назавтра Гідрометеоцентр
  Теги:
  Loading...