Різке похолодання прогнозує назавтра Гідрометеоцентр

  Різке похолодання прогнозує назавтра Гідрометеоцентр. Найхолодніше буде на Прикарпатті до 20 градусів морозу. Щоправда, опади снігу мають припинитися. У Києві ж прибирати сніг вийшли не лише комунальники. На допомогу їм прибули майбутні міліціонери, солдати та навіть столичні чиновники. Утім із посиленою допомогою - київським комунальникам невдається приборкати снігову стихію.

  Хвацько і дружно загрібають сніг - не двірники. Люди, яких звично бачити не з лопатою у руках, а у чиновницкому кріслі.

  На двогодинний суботник посеред робочго тижня - вигнав своїх підлеглих голова КМДА - Олександр Попов. Та й сам він не погребував взяти до рук лопату. Столичний очільник - хвалиться рекордами. На прибирання снігу у столиці вдалося скликати 11 тисяч - добровольців. Гребуть його - промисловими маштабами, але й досі - побороти не можуть.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Ми б його повивозили, прибрали, якщо ми це протягом дня з вечора це зробили, а він знов пішов і так кілька разів на день - то це дуже складно робити. Ми вчора вивезли три тисячі триста тон снігу - це 500 вагонів".

  Щоби ВІП прибиранню не заважало елітне авто, його вантажать на евакуатор. На звук сигналізації - власник не прийшов.

  У курсантів Академії внутрішніх справ - бойове чергування, нині на Майдані Незалежності. Їхній ворог - снігові замети. Зброя - лопати. На сусідніх позиціях - солдати Президенського полку.

  Солдат: "Красиво все сделали, щоб було все карсыво. Родину свою чистим - Київ всетаки столица Украины".

  Сусідню вулицю від снігу наодинці чистить - двірниця, пані Надія. Її тротуар заставлений автомобілями - попри заборону паркування у центрі Києва. Секрет ідеального прибирання від пані Надії простий.

  Надія, двірник: "Нада ж понаводить порядки, щоб люди ходили, щоб не падали. Хочеться знаєте, -щоб людям приємне зробить".

  Андрій Ковальов, Ігор Селянинов, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Резиденція Діда Мороза відкрилася у Бучі
  Наступний матеріал
  Головних номінантів на кінопремію "Золотий глобус" оголосили у Лос-Анджелесі
  Теги:
  Loading...