Реконструкцію Бортницької станції аерації у Києві розпочнуть у вересні

  Проект реконструкції  Бортницької станції аерації буде реалізовано у найкоротший термін. Таку заяву 3 червня зробив Перший віце-прем’єр-мінітр України Віталій Ярема у ході виїзної робочої наради.
  "Бортницька станція аерації є одним з найнебезпечніших екологічних об’єктів, розташованих на території міста Київ. Сьогодні вона знаходиться у стані, який у будь-який момент може призвести до екологічної катастрофи", - наголосив Віталій Ярема та висловив сподівання, що у найкоротший термін буде побудовано сучасну, екологічно чисту станцію аерації.
  Ярема також зазначив, що Японія має намір фінансувати даний проект у розмірі $ 1,1 млрд.  на дуже вигідних для України умовах (кредит надається на 40 років під 0,1% з можливістю відстрочки платежу на 10 років). А умови використання цього цільового кредиту передбачають використання найновітніших японських технологій та обладнання.
  Віталій Ярема повідомив, що роботу над реконструкцією станції планують почати вже у вересні поточного року.  За його словами, українська сторона надзвичайно в цьому зацікавлена.

  "Важливим є й те, що будівництво у рамках реалізації проекту здійснюватиметься українськими будівельними компаніями, що дозволить створити додаткові робочі місця", - підкреслив урядовець.
  Попередній матеріал
  Мера Венеції заарештували за хабарництво і відмивання грошей
  Наступний матеріал
  Петро Порошенко зустрівся із держсекретарем США