5.ua

Петро Порошенко зустрівся із держсекретарем США  Також на сьогодні запланована зустріч Порошенка та президента Сполучених Штатів – Барака Обами. Водночас, як заявив чільник американського зовнішньополітичного відомства, події в Україні довели, що український народ може самостійно вибирати своє майбутнє.


  "Я радий вітати новобраного президента Петра Порошенка. Його перемога на виборах всеосяжна", – заявив Джон Керрі. Він підкреслив: "Те, що сталося в Україні – це чудовий приклад для усього світу, приклад мужності та стійкості. Український народ показав, що таке бути вільним і обирати своє майбутнє самостійно".

  Держсекретар США пообіцяв Петру Порошенку тісну співпрацю та підтвердив присутність віце-президента Джо Байдена на інавгурації нового українського голови держави цієї суботи.

  У свою чергу, обраний президент України подякував народу та уряду Сполучених Штатів, і персонально держсекретарю Джону Керрі за підтримку боротьби українців за свободу та демократичний вибір. "Добре скоординовані дії Вашингтона та Брюсселя сьогодні дають нам шанс на розвиток та модернізацію", – зазначив Петро Порошенко.

  Попередній матеріал
  Реконструкцію Бортницької станції аерації у Києві розпочнуть у вересні
  Наступний матеріал
  Турчинов сьогодні перебуває на Донбасі