Рейд "Увага, діти на дорозі" влаштувала ДАІ у Деснянському районі Києва

  Рейд "Увага, діти на дорозі" влаштувала дорожня автоінспекція у Деснянському районі Києва. Батькам ще раз нагадали про правила перевезення дітей в автівках, а дітям подарували спеціальні значки для безпечного перетину вулиці в темряві. Разом із працівниками ДАІ патрулювали і кореспонденти "5 каналу".

  Батькам - пам`ятки та настанови, дітям - світловідбиваючі значки. Вже понад два тижні у Деснянському районі триває рейд "Увага, діти на дорозі!".

  Юлія Чайка, інспектор ДАІ Деснянського: "Всі інспектора відділу ДАІ проводять в закріплених школах. Ми проводимо вікторини, змагання і конкурси з метою покращення знань  у дітей правил дорожнього руху".

  Нерідко безпекою дітей нехтують самі батьки. Зокрема, малюки їздять на передньому сидінні та не пристебнуті паском безпеки. Результати - не змушують довго на себе чекати.

  Юлія Чайка, інспектор ДАІ Деснянського районного управління: "З початку року на території Деснянського району зафіксовано 16 автопригод  за участю дітей. З вини.. Одна автопригода - коли дитина переходила дорогу в невстановленнному місці. А інші були пасажирами. Пасажирами в автівках, які потрапляли в дорожньо-транспортні пригоди".
   
  Перший порушник з`являється лише під кінець першої години патрулювання. Маленька дівчинка, яка їхала на передньому сидінні, за мить опиняється на задньому.

  Інспектор: "Олег Віталійович, знаєте. що забороняється перевозити дітей на передньому сидінні, які не досягли 12 років?"

  Водій: "Так, знаю, забороняється. Ми недалеко проїхались до магазину.. дружина чекає..".

  Цього разу - водію пощастило - працівники ДАІ протоколу не складали, обмежилися попередженням і ще раз нагадали правила перевезення дітей у автівках.

  Олег, батько: "І знав, але.... пару метрів... то єсть винуватий, винуватий безперервно. Більше не буде такого".

  Далі - від батьків-водіїв до батьків-пішоходів. Наймолодшим учасникам дорожньо-траспортного руху світловідбиваючі значки та флікери. Старшим - інформаційні матеріали. Батьки стверджують - знань про правила дорожнього руху дітям не бракує. Навчають і в садках, і в школі, і вдома.

  Знань вистачає, а от прикладів для наслідування від дорослих - бракує. Старші пішоходи нерідко про правила безпечного перетину вулиці забувають. Тож такі рейди у Деснянському районі ДАІ влаштовуватиме ще протягом двох тижнів.

  Євгенія Подобна, Олександр Зименко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Іржаві автівки без номерів будуть здавати на металобрухт
  Наступний матеріал
  УДО пояснило підвищену увагу до журналістів під час всесвітнього газетного конгресу
  Теги: