"Метінвест"
"Метінвест" фото Цензор.НЕТ

Рефінансування боргу "Метінвест" визнано "Європейською угодою року по фінансуванню сировинних товарів"

  У квітні 2018 року "Метінвест" рефінансував більшу частину своїх боргових зобов'язань, випустивши два транші облігацій на суму $1,592 млрд

  Видання TXF назвало транзакцію по рефінансуванню боргових зобов'язань групи "Метінвест" "Європейської угодою року по фінансуванню сировинних товарів" у щорічному конкурсі, проведеному на кращу угоду року, також відомому як рейтинг "Perfect 10". Про це повідомляє прес-служба групи.

  Зазначено, що TXF – це авторитетне засіб масової інформації, який висвітлює новини та угоди щодо фінансування експорту, торгівлі та товарів. У своєму повідомленні про присудження нагороди видання зазначило, що, незважаючи на тривале оформлення реструктуризації боргу у 2017 році, "Метінвест" повернувся на боргові ринки у 2018 році, щоб привернути передекспортне фінансування і випустити два транші облігацій на загальну суму $2,36 млрд, що є найбільшим рефінансуванням в українському корпоративному секторі на сьогодні.

  У прес-службі також нагадали, що у квітні 2018 року "Метінвест" рефінансував більшу частину своїх боргових зобов'язань, випустивши два транші облігацій на суму $1,592 млрд, і отримавши кредитну лінію передекспортного фінансування на суму $765 млн.

  "Це найбільший на сьогоднішній день випуск єврооблігацій "Метінвесту" з найнижчим купоном і найдовшим терміном погашення. Це також найбільший випуск єврооблігацій в українському корпоративному секторі. Операція дістала істотну підтримку з боку світової спільноти інвесторів і провідних європейських фінансових інститутів", – додали в прес-службі.

  Попередній матеріал
  Злетіли просто у гірську річку: на Закарпаття у ДТП загинули 5 лісорубів
  Наступний матеріал
  У ЄС запровадили правила користування дронами
  Теги:
  Loading...