Пилипишин попросив перенести судове засідання через погане самопочуття

  Розгляд кримінальної справи проти Віктора Пилипишина продовжать 20-го січня. Сьогодні під час суду колишній голова Шевченківського району просив перенести слухання через погане самопочуття.
  Допитати встигли лише трьох свідків: колишнього співробітника Управління освіти й науки у райадміністрації та двох співробітників "Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій". За їхніми словами, будівля школи, через приватизацію якої і порушили кримінальну справу, була в аварійному стані і не могла використовуватися за призначенням.

  Нагадаємо, Віктору Пилипишину закидають перевищення владних повноважень. Зокрема, йдеться про продаж 4-ри поверхового будинку та вечірньої школи на проспекті Перемоги для подальшого знесення.

  Віктор Пилипишин, голова Шевченківської РДА ( 2006-2010): "Вину не признаю. Потому что ее нет. Не превышал и не злоупотреблял. Я пока не могу понять даже в чем суть моего обвинения. Попробую выяснить на судебном заседании. На предварительном следствии это не удалось сделать".
  Попередній матеріал
  У Франції каратимуть за невизнання геноциду вірмен 1915 року
  Наступний матеріал
  Попов обіцяє відкривати по 2 нові станції метро на рік
  Теги: