чемпіонат
чемпіонат 5 канал

Призовий фонд понад 100 тисяч грн: "Метінвест" оголосив про початок студентського чемпіонату M.STUDENT CHAMP

  Читайте по-русски
  Найкращі студенти отримають запрошення пройти практику, двоїсте навчання або місце роботи на підприємствах компанії

  У містах України стартував студентський чемпіонат M.STUDENT CHAMP, який може допомогти учасникам зробити різкий ривок у кар'єрі.

  Як відзначили в компанії-організаторі – Групі "Метінвест", учасники освітньої програми зможуть набути практичних навичок для своєї майбутньої професії, побувати на виробництві і попрацювати з досвідченими фахівцями.

  Найкращі студенти отримають запрошення пройти практику, двоїсте навчання або місце роботи на підприємствах компанії. Призовий фонд понад 100 тисяч гривень.

  У новому сезоні кейс-чемпіонат реалізується на всіх ключових підприємствах Групи "Метінвест" у містах – Маріуполь, Запоріжжя, Авдіївка, Кривий Ріг та Кам'янське. Учасники вирішуватимуть реальні виробничі завдання, а також створюватимуть нові ідеї і пропозиції для вдосконалення технологічних процесів.

  Для участі в чемпіонаті студенти обирають цікаву для них тему і подають заявку на реєстрацію за посиланням https://mstudentchamp.com/.

  Кейси для змагань сформовані за напрямками:

  • Виробництво;

  • Технологія і якість;

  • Інжиніринг;

  • Автоматизація;

  • Транспорт і логістика;

  • Безперервне поліпшення;

  • Охорона праці та екологія;

  • IT;

  • Промислове будівництво;

  • Фінанси і економіка;

  • Управління персоналом.

  Також учасники зможуть набути практичних навичок для своєї майбутньої професії і побувати на виробництві. У межах чемпіонату студенти відвідають маріупольські підприємства Групи "Метінвест": меткомбінати ім. Ілліча й "Азовсталь", ремонтні підприємства "Метінвест-Промсервіс" і Маріупольський ремонтно-механічний завод.

  Підтримувати учасників змагань будуть ментори від Групи "Метінвест", які допоможуть розібратися у всіх нюансах виробничого процесу, складуть план візитів на підприємства, консультацій з експертами і тренінгів. Досвідом побудови успішної кар'єри в галузі, а також професійними секретами з учасниками ділитимуться ТОП-ментори – керівники підприємств.

  Умови участі. Запрошуються студенти 3-5 курсів вищих навчальних закладів або 4-х курсів технікумів і коледжів. Реєстрація команд до 8 лютого включно. Також студентам треба буде підготувати мотиваційні анкети. Далі відбір учасників і робота над кейсами. А наприкінці квітня відбудеться презентація проєктів. Оцінюватиме фінальні рішення журі "Метінвесту", до складу якого увійдуть провідні фахівці, директори функцій і топменеджери компанії. Переможців чемпіонату чекають грошові призи.

  Усе найцікавіше про хід чемпіонату, про кейси, про учасників і команди, а також корисні поради для початківців фахівців можна буде дізнатися на сторінках Metinvest Z в Фейсбук ttps: //www.facebook.com/MetinvestZ і Інстаграм https: // instagram. com / metinvestz.

   

  Попередній матеріал
  За добу у Британії виявили майже 58 тисяч хворих на коронавірус
  Наступний матеріал
  У столиці за останню добу коронавірус виявили у 50 медиків
  Теги:
  Loading...