Призначено нового керівника Київської обласної прокуратури

  Київщина з новим прокурором. Ним став сорокасемирічний Михайло Витязь. До цього він очолював прокуратуру Подільського району столиці.
  Натомість - попередник Витязя, Олександр Гардецький - відтепер працюватиме у Генпрокуратурі. Як повідомив генеральний прокурор України Віктор Пшонка, однією із найперших справ, які покладуть на стіл новому прокуророві області, буде розслідування незаконного привласнення майже двох сотень земельних ділянок. Йдеться про наділи у Броварському, Обухівському, Києво-Святошинському районах, а також на острові Муромець. За цими фактами - уже порушені кримінальні справи. 

  Михайло Витязь, прокурор Київської області: "Стосовно цих 185 земельних ділянок: я прийду, спокійно виважено розберуся, і потім вам дам грунтовну відповідь на ваше запитання".

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Ми сьогодні працюєм і дійсно це може розтягнутись на дуже великий час, тому що від одного прокурора і від мене це не залежить.це судєбни тяжби.і кожна справа буде на правлятись в суд. всі ті ділки, які получили незаконно - вони мають адвокатів, вони захищаються, тому питання всі будуть вирішуватись в судах".

  Попередній матеріал
  У Лондоні студенти знову протестують проти підвищення плати за навчання
  Наступний матеріал
  СБУ повернула культурні цінності до музеїв та архівів
  Теги: