5.ua

Приватні готелі Києва готові прийняти вимушених переселенців з Криму

  Десятки готелів і хостелів, туристичні оператори та заклади харчування всіляко допомагають вимушений переселенцям з Криму у їх тимчасовому поселенні та харчуванні. Про це 27 березня розповів журналістам заступник голови КМДА Михайло Костюк.

  "Сьогодні вже 56 готелів і хостелів міста погодилися безкоштовно розмістити в себе 156 жителів Криму на термін до двох тижнів. Власники деяких із них також запропонували працевлаштування. Це чудовий приклад свідомості бізнесу та консолідації суспільства, зокрема, зусиль міської влади та приватного сектору для допомоги нашим співвітчизникам, які опинилися у вкрай складній ситуації", – зазначив Михайло Костюк.

  Він також навів приклад двох відомих мереж закладів харчування, одна з яких готова працевлаштувати переселенців, інша – забезпечить триразове харчування для кримчан, які звертатимуться за допомогою в Міський координаційний центр Київа.

  Київський чиновник також назвав телефонні номери, на які можна звернутись за консультацією для вимушених переселенців з Кримського півострова: (044) 497-57-15 або (044) 404-33-20, а також через Контактний центр міста Києва: 15-51 та (044) 205-73-37 (з мобільного).

  Попередній матеріал
  МЗС: Україна уважно стежить за російськими військами в Придністров'ї
  Наступний матеріал
  Півтори сотні кримських студентів продовжать навчання на Львівщині
  Теги:
  Loading...