5.ua

МЗС: Україна уважно стежить за російськими військами в Придністров'ї

  Уряд України веде спостереження за ситуацією, що склалась на східному кордоні держави, і за потреби Україна готова захищатись. Водночас, українські дипломати проводять консультації з міжнародним організаціями, із сусідніми державами, щоб вирішити конфлікт з Росією методами дипломатії і політики, а не зброї. Так заступник міністра закордонних справ України Данило Лубківський прокоментував початок військових навчань Росії у Придністров’ї.

  "За останній тиждень міністр закордонних справ провів десятки таких консультацій. Особисто я провів уже зо двадцять консультацій з нашими найближчими сусідами. Усі сусіди України чітко підтверджують територіальну цілісність і непорушність кордонів України. Ми спостерігаємо за ситуацією, ми готові захищати нашу Батьківщину, ми готові захищати кордони України. Українські ж дипломати у цій роботі мають свою особливу роль – не допустити ескалації конфлікту", – наголосив Лубківський на брифінгу у кризовому медіа-центрі.
   
  Крім того, представник МЗС зазначив, що Україна повинна бути частиною європейської колективної системи захисту, це питання стоїть на порядку денному не лише України, але і Європи.
   
  "Коли гаранти вашої безпеки просто не дотримуються своїх обов’язків, то ви завжди будете розглядати будь-які засоби для того, щоб захистити свою країни і, очевидно, ви будете думати про колективні засоби захисту", – додав Лубківський.

  Попередній матеріал
  Росія планує перетворити Крим на Лас-Вегас - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Приватні готелі Києва готові прийняти вимушених переселенців з Криму
  Теги:
  Loading...