5.ua

Протестувальники штурмують Хмельницьку ОДА

  У Хмельницькому близько 5-ти тисяч мітингувальників штурмують обласне управління СБУ. Активісти кидають «коктейлі Молотова» у вікна другого та третього поверхів приміщення. Працівники СБУ з вищих поверхів намагаються їх загасити. Також горить центральний вхід до приміщення. Наразі співробітники служби безпеки, які перебувають в середині приміщення, на дії мітингувальників не відповідають.

   

  Від кульових поранень під час акції протесту біля приміщення управління СБУ у Хмельницькому постраждали щонайменше четверо людей. Двоє поранених перебувають у реанімації, іще двох оперують. Серед них і жінку, про яку раніше повідомляли, що вона начебто вбито. У аматорському відео, викладеному на каналі «Ютуб», чути постріли з автоматичної зброї і видно кульові отвори у склі.  Від силовиків вимагають не їхати до Києва. У відповідь на каміння від активістів, їх поливають водою із пожежних гідрантів.

  Тим часом керівництво обласної Служби безпеки у Хмельницькому взяло на себе відповідальність за вогнепальні поранення людей, які сталися сьогодні опівдні під час штурму приміщення СБУ протестувальниками. Про це повідомив депутат Хмельницької міськради від ВО «Свобода» Олександр Симчишин, який був на переговорах у керівництва СБУ. За його словами, керівництво Служби безпеки заявило, що готове оплатити лікування потерпілих людей. Також СБУ вимагає, щоб протестувальники дали можливість працівникам спецслужби вийти з приміщення.

  Попередній матеріал
  УГКЦ закликала священників утриматися від політичних промов.
  Наступний матеріал
  У регіонах штурмують державні установи
  Теги:
  Loading...