Просто під пасажирами міської електрички обвалився перон

  Просто під пасажирами міської електрички на станції Вишгородська обвалився перон - провалилися 20-ро людей, утім, жоден не постраждав.

  Інцидент стався, коли до станції під`їхала електричка - то ж частина пасажирів встигли врятуватися заскочивши до вагона. За кілька годин після інциденту діру залатали - утім, перон перебуває в аварійному стані. У КМДА причиною інциденту назвали зношеність платформи та підтоплення після рясних снігопадів. Водночас віце-прем`єр Олександр Вілкул наказав перевірити технічний стан усіх залізничних вокзалів, перонів і платформ.

  Валентина Сидорів, очевидець події: "Люди, які падали, вони падалипоміж електричкою і пероном. Вони прямо під колеса електрички. Якби вона зразу почала від`їжджати, то люди потрапили би під колеса".

  Лариса Мельникова-Сатиш, керівник прес-служби ГУ ДСНС у м. Києві: "Рятувальники визначили, що стався не обвал платформи, а на разі це було прогинання деяких фрагиментів платформи. І на разі їхня конкретна місія надати допомогу у разі необхідності - була без потреби, ні жертв, ні потерпілих не було".

  Попередній матеріал
  Порошенко: Київ залишився в небезпеці
  Наступний матеріал
  Найбагатшою серед представників міської влади є Герега
  Теги:
  Loading...