Порошенко: Київ залишився в небезпеці

  Вигуками "Ганьба!" зустріли результати голосування мітингарі біля парламенту. Від самого ранку там - кілька тисяч мітингувальників - вимагали зміни влади. Зокрема, і столичної. До активістів із українськими прапорами долучилися і люди із партійною символікою. Вони прийшли колоною від Європейської площі.

  Біля Верховної Ради перекрили рух вулицею Грушевського там встановили трибуну, з якої закликали киян відстоювати своє право обирати міського голову та боротися з чинною столичною владою. Презентували там і так звану народну ініціативу - пропонують не сплачувати комунальні платежі, допоки не буде призначена дата виборів міського голови.

  Перший протестувальник: "Я поділяю цю позицію. - не платити комунальні платежі, доки у нас не призначать вибори міського голови. Це буде зовсім незручно без води та світла. Але ми намагатимемося відстоювати цю позицію, незалежно вже від інших обставин. Треба вибирати".

  Другий протестувальник: "Вот єтот пофигизм, который существует сейчас у многих людей. Он мне не нравится. Потомучто нельзя быть равнодушными. Не надо думать, что там уже решили за нас, не надо идти на выборы. Это неправильно! Нашими голосами Мы имеем право только сами пользоваться".

  Петро Порошенко, народний депутат, позафракційний: "Київ залишився в небезпеці. І як захистити Київ?Виборами! Бо коли Києвом буде керувати людина, яка призначена або з Банкової або з Грушевського, він буде виконувати їхні накази.  коли в Києві буде обраний народний мер - це буде мер який буде слухатись, звітувати, відповідати перед народом".

  Попередній матеріал
  ВР провалила призначення дати місцевих виборів у столиці на 2 червня
  Наступний матеріал
  Просто під пасажирами міської електрички обвалився перон
  Теги:
  Loading...