Прокуратура вимагає ліквідувати заборгованість по зарплаті на Київщині

  Ліквідувати заборгованість з виплати заробітної плати на Київщині вимагає прокурор області Михайло Витязь.
  Про це він повідомив під час міжвідомчої наради з прокурорами Київщини. Серед присутніх були губернатор області та міські голови. Усього ж мешканцям Київщини підприємства не виплатили близько 24 мільйонів гривень. Найбільше заборгували броварчанам, фастівцям та бориспільцям. А от у Кагарлицькому та Згурівському районах - боргів немає, звітує прокурор. Цьогоріч порушили близько 40-ка кримінальних справ щодо невиплати заробітної плати. Півсотні посадовців уже притягнули до відповідальності.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Якщо є заборгованість, то є проблема. Ми не повинні допускати, створювати таку ситуацію, що люди, відпрацювавши на тій чи іншій роботі, не получають заробітну платню. І слава Богу, я вам скажу, що є зусилля влади, є зусилля прокуратури в тому напрямку, щоб притягнути тих людей, які злісно відклоняються від виплати заробітної плати".

  Михайло Витязь, прокурор Київської області: "Треба спільними зусиллями, тільки спільними зусиллями, з нашими органами влади, разом з контролюючими органами, разом з правоохоронними органами відпрацювати так, щоб цієї заборгованості, цього ганебного явища на території Київщини не було".

  Попередній матеріал
  В Туреччині заарештували опозиційного журналіста
  Наступний матеріал
  Присяжнюк провів "гарячу лінію" з жителями області
  Теги: