В Туреччині заарештували опозиційного журналіста

  Опозиційний турецький журналіст Сонер Ялчин та двоє його колег - ув`язнені. Їх звинувачують у приналежності до терористичної організації "Ергенекон" та участі в антиурядовому заколоті.
  Сонер Ялчин - власник інформаційного сайту "Ода-тв", що часто критикує уряд. За версією журналіста, його арештували після того, як на сайті опублікували компрометуюче поліцію відео. Офіційне звинувачення - участь у терористичній групі, отримання та публікація секретних державних документів і провокування ворожнечі. Арешти спричинили хвилю обурення серед турецьких ЗМІ. Медійники вимагають свободи слова в країні. За даними асоціації турецьких журналістів, за останні кілька років 58 журналістів були ув`язнені через публікації.

  Таїп Ердоган, прем`єр-міністр Туреччини: "До вебсайту застосували правомірні дії. Ми не змушуємо журналістів мовчати. Але ані журналісти, ані видання не мають судового імунітету. Медіа - не привілейована каста. Усі в Туреччині рівні перед законом, і мають відповідати перед судом за свої вчинки".

  Попередній матеріал
  Аварія контейнерорвоза загрожує Норвегії екокатастрофою
  Наступний матеріал
  Прокуратура вимагає ліквідувати заборгованість по зарплаті на Київщині
  Теги: