Прокуратура перевіряє притулок для тварин у Бородянці

  Фінансову діяльність комунального підприємства "Притулок для тварин" у Бородянці перевірить прокуратура. Під пильним контролем відомства притулок опинився ще торік: там знайшли порушень на 300 тисяч гривень.

  Нині у судах розглядають кримінальну справу проти екс-директора притулку. Їй інкримінують нецільове використання бюджетних коштів. Зокрема, закупівлю спецмашини для перевезення тварин за удвічі завищеними цінами. За таке зловживання їй загрожує до шести років позбавлення волі. Окрім того, вона має повернути понад 43 тисячі гривень - це кошти, які екс-директор безпідставно виписала собі у вигляді премії. Іще одне кримінальне провадження відкрили у січні - проти службових осіб підприємства. За документами, вони витратили бюджетні кошти на ремонт притулку, тоді як жодних відповідних робіт не проводилося.

  Андрій Оліферчук, заступник прокурора Подільського району: "Використання бюджетних коштів є приорітетним напрямокм нашої роботи і ми постійно придіялємо цьому увагу. До кінця цого кварталу також будуть проведені - вже зараз ініційовані й будуть проведені - перевірки щодо цільового використання бюджетних коштів, використаних притулком у 2012 році".

  Попередній матеріал
  Аграрії Київщини планують початок польових робіт на кінець місяця [відео]
  Наступний матеріал
  У КМДА визначили, яким буде пам`ятник шведським фанатам на Трухановому острові
  Теги:
  Loading...