Аграрії Київщини планують початок польових робіт на кінець місяця [відео]

  На кінець березня-початок квітня планують початок весняно-польових робіт аграрії Київщини. Нині на більшості посівних територій ще лежить 15-сантиметровий шар снігу. Тож, поки що в області перевіряють запаси паливо-мастильних матеріалів та техніки.

  Директор агрофірми Леонід Центило демонструє, скільки снігу зібралося на полях Сквирщини. Тут, як і на решті території Київської області, до роботи техніка стане щонайменше за два тижні.

  Цьогорічна зима підготувала для озимих як плюси, так і мінуси - пояснює аграрій. Велика кількість опадів забезпечила посіви необхідною кількістю вологи. Минулося без сильних морозів. Та, водночас, це дало змогу безпечно перезимувати шкідникам.

  Поля ще засніжені, утім старт посівної кампанії вже оголосили. В Білу Церкву з`їхалися представники профільного міністерства, чиновники Київщини та аграрії. Очікують на добрий врожай.

  Торік Київщина була серед лідерів за врожайністю, поступаючись лише Черкащині. Минулого літа на полях області вдалося назбирати 50 центнерів зерна з одного гектара.

  До посівної кампанії-2013 долучатимуть і нові землі, кажуть в управлінні агропромислового комплексу області. Зокрема, йдеться про сім тисяч гектарів полів Іванківського та Поліського районів.

  Більше сої, менше - соняшника. Відмовляться цьогоріч аграраї Київщини і від торішніх об`ємів посіву цукрового буряка. Його врожай був у надлишку, а купували заводи задешево.

  Ганна Рибалка, Олексій Іванченков, 5 канал

  Попередній матеріал
  Сьогоднішній конклав у Римі проходить за посилених заходів безпеки [відео]
  Наступний матеріал
  Прокуратура перевіряє притулок для тварин у Бородянці
  Теги:
  Loading...