У Чорному морі виявили родовища природного газу
У Чорному морі виявили родовища природного газу foto

Прокуратура допоможе повернути державні землі узбережжя Чорного моря

Завдяки прокуратурі Миколаївщини державі повернуть особливо цінні землі узбережжя Чорного моря вартістю півмільйона гривень

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

"Апеляційним судом Миколаївської області 11 травня 2017 року підтверджено законність вимог органів прокуратури Миколаївської області щодо повернення у власність держави земельної ділянки площею 1000 кв м, вартістю 500 тис. грн, розташованої у пляжній зоні прибережно-захисної смуги Чорного моря у с. Коблево", – йдеться в повідомленні.

Зазначено, земельна ділянку було незаконно надано у приватну власність громадянам для ведення садівництва.Підставою для подання апеляційної скарги прокурором стало те, що рішенням Березанського районного суду відмовлено у задоволені позову прокурора про повернення зазначеної земельної ділянки державі.

Суд першої інстанції обґрунтував своє рішення пропуском прокурором позовної давності. Між тим, апеляційний суд, врахувавши суспільну значимість вказаної справи та відсутність у прокурора об’єктивної можливості дізнатись про порушення інтересів держави розпорядження земельною ділянкою, погодився з доводами прокурора про незаконність надання земель у приватну власність.

За принципової позиції прокуратури зазначена земельна ділянка підлягає поверненню у власність держави.

Окрім цього, у повідомленні наголошено, що органи прокуратури області й надалі вживатимуть заходів щодо повернення державі земельних ділянок пляжної зони прибережної захисної смуги Чорного моря.

Попередній матеріал
"ХочуШифрувати": як вірус WannaCrypt спричинив справжній кібер-апокаліпсис у світі
Наступний матеріал
Дослідники ідентифікували 35-тонне морське створіння, знайдене біля берегів Індонезії
Loading...

У Миколаєві підірвали двері банку

"Припливли": Правоохоронці затримали злочинців, які незаконно переплавляли моряків у Крим

Коригувальник вогню окупантів з Авдіївки отримав шість років в'язниці