Проїзд в київських маршрутках подорожчав

  Дві з половиною і три гривні. Ціни у столичних маршрутках поповзли вгору. Цього разу наздоганяти приватних перевізників взялися комунальники. Напередодні 8 березня зробили містянам неприємний подарунок. Навіть найкоротші маршрути у столиці тепер коштують 2 з половиною гривні. В яких маршрутках тепер платять більше - дізнавалася Ганя Рибалка.

  Журналіст "5 канал": "Знайти маршрутку за 2 гривні у Києві стає дедалі складніше. Комунальні перевізники беруть приклад з приватників. За проїзд просять 2 з половиною, а подекуди й три гривні".

  Так рахують свої щомісячні витрати на проїзд в маршрутці пасажири на Контрактовій площі. Щоби потрапити звідси на Рибальський півострів  - тепер платять на 50 копійок більше.

  Олександр, водій маршрутного таксі: "Топліво подорожало. по-різному реагують. Одні розуміють, інші - недовольні". 

  Здорожчання у київских маршрутках почалося ще торік з грудня. Але тоді ціни дружно підвищили приватні перевізники. Заявляли - це тільки початок. У майбутньому ціни стрибнуть до 3-4 гривень. У мерії пообіцяли - з приватниками домовляться, а от в автобусах "Київпастрансу" ціни залишаться попередніми.

  Тим часом на початку тижня підвищили ціни саме комунальні маршрутки. На Петрівці 2.50 беруть за проїзд у 21 автобусі.  

  Водій маршрутки: "Все ж дорожає. Підвищився план, нам від цього тільки суматохи більше".

  Пасажирка: "21 - самий короткий маршрут и 2.50".

  Через що підвищили ціни у комунальному транспорті - не кажуть ані в "Київпастрансі", ані в головному управлінні транспорту мерії. Тим часом кияни переконані - від дорожнечі можна врятуватися єдиним способом - частіше ходити пішки. 

  Ганна Рибалка, Ігор Пльонкін, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Каддафі проводить міжнародні переговори
  Наступний матеріал
  У житловому будинку Києва зірвався ліфт - загинув чоловік [репортаж, відео]
  Теги: