Проект реконструкції обласного Перенатального центру мають віддати на Держекспертизу

  Проект реконструкції обласного Перенатального центру уже до кінця місяця мають віддати на Держекспертизу.

  Його планують облаштувати на базі пологового будинку обласного Центру охорони здоров`я матері та дитини. Там зможуть приймати три тисячі породіль на рік, яких відносять до  категорії складних. Це багатоплідні вагітності, жінки з резус-конфліктами чи з патологіями плоду. Коштуватиме створення центру понад 50-т мільйонів гривень. Тридцять з них хочуть освоїти вже цьогоріч. Фінансуватимуть проект із держскарбниці. Здати його в експлуатацію мають вже у другому півріччі 2014-го року.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Ми вже виділили певні кошти і з обласного бюджету для створення проекту і проходження його експертизи. Зрозуміло, що ми будемо залучать меценатські кошти, для того, щоб придбати, тому що просто сидіти і чекати поки нам державний бюджет дасть - це неправильно".

  Лариса Журавльова, головний лыкар обласного центру охорони  здоровя матері та дитини: "Улучшиться качество медико-генетического облсуживания нашего населения женского за счет приобретения мы так планируем, новой апаратуры, которая позволит нам в более ранние сроки нам выявлять патологию плода и оказывать помощь для того, чтоб этот плод был полноценный в дальнейшем".

  Попередній матеріал
  Указ про звільнення 3 голів райадміністрацій через незадовільне прибирання снігу підписав Президент
  Наступний матеріал
  У супермаркетах Києва продають прострочені продукти?
  Теги:
  Loading...