Працедавців Київщини закликають брати на роботу неповносправних

  Роботодавців Київщини переконуватимуть брати на роботу більше неповносправних. Модель працевлаштування людей з інвалідністю представили у Центрі зайнятості Борисполя.

  За словами заступника губернатора області, Тетяни Подашевської, спершу проект розроблявся для двох міст України - Києва та Чернігова. Утім, відтепер над його втіленням активно працюватимуть і в області. Його завдання - збільшити вибір вакансій для людей з обмеженими фізичними можливостями. А також - консультації із керівниками підприємств, потенційними роботодавцями. Нині у Центрах зайнятості інвалідам області пропонують майже 2 тисячі вакансій. Утім, більшість з них - із мінімальною зарплатнею.

  Василь Якобінчук, директор обласного Центру зайнятості: "Мета цього проекту полягає в тому, щоб змінити ставлення до інвалідів з боку суспільства. В першу чергу - з боку роботодавців, які повинні цих людей сприймати на рівні з іншими людьми".

  Тетяна Подашевська, заступник голови Київської облдержадміністрації: "Ми створюємо усі можливі умови для того, щоби інваліди поували себе важливими суспільству. Інвалід - не означає непрацездатний".

  Попередній матеріал
  Київрада не заборонила скандальної забудови на Печерській площі
  Наступний матеріал
  Лікарі застерігають перед появою алергії на холод
  Теги: