Попов: російськомовних шкіл у Києві не побільшає

  Російськомовних шкіл у Києві не побільшає. Це питання і у столичній мерії навіть не обговорювали - адже відповідних звернень від киян не було. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов.
  За його словами, для збільшення кількості російськомовних шкіл у Києві має бути попит від містян. Тільки тоді чиновники почнуть розробляти такі пропозиції. Зокрема, нині вже є ініціативи бізнес-структур, які готові інвестувати у створення шкіл із поглибленим вивченням російської та французької мов. Нагадаємо, раніше міністр освіти й науки, молоді та спорту Дмитро Табачник надіслав листа голові КМДА з пропозицією відкрити в Києві гімназію "Київська Русь" із поглибленим вивченням російської мови, а також історії й культури всіх слов’янських народів. На думку міністра -  російськомовних шкіл не вистачає на лівому березі міста. Там - одна школа з російською мовою навчання і 5 двомовних навчальних закладів.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Є ініціатива - є реакція влади. Якщо немає ініціативи - яка може бути реакція? Якщо буде попит - влада буде все робити щоби цей попит задовольнити. Неважливо, якої мови це стосується - російської, англійської, французької, іспанської, китайської".
  Попередній матеріал
  Біля фундаменту Десятинної церкви триває будова храму УПЦ МП [відео]
  Наступний матеріал
  Управління освіти столичної мерії очолила представниця БЮТ
  Теги: