Попов обіцяє почати будівництво метро на Троєщину у травні [відео]

  Півтора мільйона пасажирів за 4 з половиною місяці - такий результат роботи швидкісного трамвая на Троєщині, який довозить людей до міської електрички. Найближчим часом лінію маршруту доповнять ще 2 станції. Утім, на цьому розбудова транспортної мережі на Троєщині не завершуєьтся. Голова КМДА заявив про початок будівництва 4-ї гілки метрополітену вже у травні.

  Півторамільйонну пасажирку швидкісного трамвая на Троєщині знайшли надвечір, коли жінка поверталася додому. Пані Марина трамваєм користувалася не надто часто. Утім, після набуття статусу особливого пасажира і безкоштовного проїзного, каже - їздитиме частіше. 

  Марина, півторамільйонна пасажирка: "Мені повезло, я стала користуватися дуже недавно. От... І для мене це дуже несподівано".

  Пощастило іще п`ятьом пасажирам. Їм теж дісталися безкоштовні проїзні. Покататися у швидкісному трамваї коштує 2 гривні. На маршруті діє нова система оплати. За нею пасажир користується двома видами траспорту, але платить за один квиток.

  Микола Ламбуцький, генеральний директор КП "Київпастранс": "Нова система оплати проїзду як на трамваях, так і на двох автобусних і одному тролейбусному маршруті, які обслуговують цю транспорту комунікацію. Але це перший пілот-проект, який буде десь до середини травня, не пізніше, розповсюджено на регіон - регіон, який обслуговує автобусний парк № 6".

  На швидкісну лінію цьогоріч чекає розширення. Міська влада обіцяє збудувати ще дві станції. А в квітні парк поповнить пара поїздів.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Ми додамо ще 2 поїзди, які зараз в умовах, в одному з депо "Укрзалізниці", проходять реконструкцію. Таким чином, ми зменшимо інтервал очікування, і з іншого боку - збільшимо кількість пасажирів, які ми можемо перевести".

  Утім на цьому розбудова транспортної мережі на Троєщині - не завершиться. Довгоочікувану четверту гілку метрополітену почнуть будувати у травні. Бюджет проекту - 16 мільярдів гривень. Фінансуватиме його російський банк.

  Олександр Попов, голова КМДА: "У нас був проведений тендер на розробку фінансування будівництва метро на Троєщину. Цей тендер виграв російський банк. Буквально на днях, вони нам звітують по цьому етапу робіт і представлять деякі, різні варіанти, як профінансувати будівництво".

  За попередніми розробками, нова лінія метрополітену матиме 12 станцій. На Троєщині вона починатиметься на вулиці Милославській, далі йтиме по проспекту Маяковського. Перетинатиметься троєщинська гілка зі станцією "Залізничний вокзал". Кінцевою планують зробити зупинку поблизу Жулян.

  Наталя Новосядла, Максим Петраков, 5 канал

  Попередній матеріал
  Сьогодні новий Папа займе свої апартаменти у Апостольському палаці Ватикану [відео]
  Наступний матеріал
  Прокуратура розслідує корупційні дії чиновників "Київзеленбуду"
  Теги:
  Loading...