Попов хоче створити у Києві реабілітаційний центр за австрійськими технологіями

  Реабілітаційний центр за австрійськими технологіями має намір збудувати в Києві столична влада. Відповідний меморандум про наміри будівництва у Відні підписав чільник міськадміністрації, Олександр Попов.

  Про зведення домовилися з однією з австрійських компаній під час днів Києва в австрійській столиці. Там чиновник відвідав один із найкращих місцевих неврологічних центрів. Там опікуються пацієнтами, що перенесли інфаркти та інсульти. У Києві планують створити повністю автоматизований заклад із комп`ютерно-інформаційною системою. В лабораторії  виконуватимуть тести, що дозволять зменшити кількість медичних помилок. У КМДА не виключають - нову установу можуть збудувати на території Олександрівської лікарні.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Ми зараз вивчаємо цей досвітд для того, щоб у нас з`явилися точно такі технології, таке ж обладнання, точно такі якісні послуги. Що стосується Олександрівської лікарні - це територія, де ми можемо збудувати таку клініку, механізми будівництва, фінансування і, знову ж таки, технології надання медичного забзпечення - це те, що ми тут вивчаємо".

  Попередній матеріал
  НАТО не планує втручатись у війну в Сирії
  Наступний матеріал
  Ліквідатори аварії на ЧАЕС відвідали зону відчуження
  Теги:
  Loading...