НАТО не планує втручатись у війну в Сирії

  НАТО не втручатиметься у ситуацію в Сирії. Про це повідомив генеральний секретар Альянсу, Андерс фог Расмуссен, на засіданні в Брюсселі.

  Раніше в НАТО заявляли, що можуть змінити позицію, якщо знадобиться, приміром, захист одному із союзників Альянсу. Туреччина у листопаді минулого року попросила надати їй системи протиповітряного захисту "Патріот", оскільки побоювалася нападу з боку Сирії. Це прохання задовольнили, і "Патріоти" розгорнули на кордоні в лютому. Тепер про необхідність захисних заходів заявляє держсекретар США Джон Керрі. Він закликав НАТО розробити план дій на випадок використання хімічної зброї в Сирії.

  Збройний конфлікт між чинною владою та повстанцями точиться в Сирії вже кілька років. За цей час заниули, за даними ООН, близько 70 тисяч людей, понад мільйон - були змушені тікати за кордон.

  Андерс Фог Расмуссен, генеральний секретар НАТО: "Ми всі бачимо, що ситуація в Сирії погіршується, і не можемо ігнорувати ризик того, що вона може вплинути на наших союзників. Ми не плануємо втручатися, але підтримуємо спроби припинити війну та знайти мирне рішення".

  Попередній матеріал
  Сутички між армією та протестувальниками на півночі Іраку - десятки загиблих
  Наступний матеріал
  Попов хоче створити у Києві реабілітаційний центр за австрійськими технологіями
  Теги:
  Loading...