Попов: Далі буде стабілізація

  Бортницька станція аерації впорається зі стоками, що утворилися через танення снігу в Києві - принаймні у цьому впевнене керівництво очисної споруди.

  За словами начальника станції аерації - нині об`єкт здатен пропускати 1 мільйон 800 тисяч кубічних метрів стоків. А минулої доби там прийняли лише половину від цього обсягу. Станція працює в штатному режимі, а зранку рівень води в спорудах  почав падати. Нині на Бортницькій станції аерації є 4 резервні відстійника для прийому стоків. Разом з тим, чиновники відкинули ймовірність витоку мулу з полів у Дніпро. Нині їхній об`єм переповнений утричі. Щоби не допустити розлиття стоків - на станції спорудили тимчасові підтримуючі дамби.

  Володимир Бражник, начальник Бортницької станції аерації: "Станція відпрацювала напружено, але витримала навантаження. Показники очистки стоків залишились такими, які й були заведені. Дуже багато кореспондетнів каже, що якшо прорве дамбу - мули полів потече в Дніпро. Ні, в Дніпро воно ніколи не потече. До Дніпра там 12 кілометрів. Навіть якщо не дай Бог, шось станеться - воно розіллється тільки на прилеглі територніїх, там де знаходиться сільгосп угіддя".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Вчора був пік нагрузки на наші ливневі стоки, і на каналізаційні споруди, і система упоралась, я вважаю, що ми пікові нагрузки пройшли. І далі буде стабілізація".

  Попередній матеріал
  Найбагатшою серед представників міської влади є Герега
  Наступний матеріал
  Рятувальникам не вистачає ресурсів аби вчасно реагувати на усі виклики про підтоплення [відео]
  Теги:
  Loading...