Понад три десятки ветеранів отримали ключі від новеньких "Таврій"

  Ветерани за кермом. Понад три десятки учасників Великої Вітчизняної війни та війни з Японією отримали ключі від новеньких "Таврій".
  Автомобілі  вручали за державною програмою забезпечення інвалідів першої групи спецавтотранспортом. Утім для більшості учасників бойових дій сідати за кермо - завдання не з легких. Тож кататися будуть з дітьми та онуками. На державні автівки деякі ветерани чекали по десять років. Загалом, у черзі на транспорт  - ще понад шість тисяч неповносправних. Востаннє державні "Таврії" роздавали ветеранам до Міжнародного дня людей похилого віку, Дня ветерана, Міжнародного дня інваліда та напередодні новорічних свят.

  Леонід Мартнюк, начальник ГУ праці та соціального захисту населення Київської облдержадміністрації: "Зараз проводяться тендерні процедури на 2011 рік, і ми розпочнемоо чергову партію автомобілів видавати, завтра ми видамо ще 32 машини. В кінці березня пройдуть тендерні процедури, це два місяці треба щоб ми мали право закупляти, і після цього ми знову будем вручать нашим громадянам автомобілі".

  Жінка ветаран війни: "Повезуть мене автомобілем, я її так довго ждала... В мене права є, я і комбайнер, і шофер".

  Чоловік, ветеран війни: "Да так, вже трохи й забувся. Я не буду їздити, я вже недобачаю".

  Попередній матеріал
  Оновлений фельдшерський пункт відкрили у селі Польове Миронівського району
  Наступний матеріал
  У столицю знову повертаються морози
  Теги: