Оновлений фельдшерський пункт відкрили у селі Польове Миронівського району

  Оновлений фельдшерський пункт відкрили у селі Польове Миронівського району. Сюди завезли нове медичне обладнання та відремонтували приміщення. Лікуватимуться тут 545 жителів села - вони теж долучили до ремонту: збирали кошти разом із райадміністрацією.

  Майже на шість сотень мешканців - один фельдшер. На цій посаді Тетяна Руденко працює вже тридцять років. Тепер лікуватиме односельчан у відремонтованих стінах і з новим обладанням.

  Тетяна Руденко, фельдшер: "Дістілятора подарили, потом УВЧ, сумку фельдеша одну, а це вже й друга буде, електронні вєса дитячі". 

  На відкриття фельдшерського пункту прийшли чимало селян. Вони теж долучилися до його реконструкції: кошти на ремонт збирали гуртом - із бюджету районної адміністрації, спонсорської допомоги та з кожного двору.

  Не вистачає лише аптеки, бідкаються селяни. Ліки на замовлення їм привозить сама фельдшер із сусіднього села.

  Після ремонту за програмою ООН, фельдшерський пункт став зразковим, стверджує губернатор.

  Анатолій Присяжнюк, голова київської облдержадміністрації: "Я дам вказівку для керівництва охорони здоров`я - нехай зроблять семінар для керівників всіх районів і вони повинні бачити який повинен бути зразковий фап, По-перше він повинен мати діагностичне обладнання, яке потрібне для того, щоб керівник фапу міг надати першу медчину допомогу жителям".

  Усього на Київщині працює 672 фельдшерсько-акушерських пункти. На їхній ремонт цьогоріч із  обласної скарбниці планують виділити близько 5-ти мільонів гривень.

  Світлана Одаренко, Віктор Сніжко, "5-й канал". 

  Попередній матеріал
  СБУ виявило в Київський області зловживання в газовій сфері
  Наступний матеріал
  Понад три десятки ветеранів отримали ключі від новеньких "Таврій"
  Теги: