Понад місяць точаться дебати щодо перейменування української міліції в поліцію

  Понад місяць вже точаться дебати щодо перейменування української міліції в поліцію. Відповідний законопроект зареєстрували у Верховній Раді іще 6 липня.

  Проте, у скільки обійдеться країні така зміна назви керівництво МВС іще не порахувало. Там наголошують, важливий не факт перейменування, а комплексна рефома системи правоохоронних органів. Згідно із останнім соцопитуванням, зміна назви з міліціянтів у поліцейські підтримує лише кожен 5-й українець. Нагадаємо, подібну реформу вже провели у Росії. За офіційними даними, вона обійшлася Кремлю в два мільярди рублів.

  Сергій Будник, генерал-майор міліції, керівник Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем МВС: "Міліція - це якщо брати словникове пояснення, то це якийсь організований загін людей, які захищають певні інтереси. Поліція, це чітко визначається, - це представник держави, який забезпечує громадський порядок і боротьбу зі злочинністю. Тобто цей термін набагато точніший".

  Едуард Багіров, правозахисник: "Любой закон, который подразумевает финансирование бюджетное, имеет своих лоббистов, которые заинтересованны.// Поэтому я допускаю, что возможно с тех денег, которые будут выделенны - там, несколько десятков миллиардов или сотен миллионов - уйдут кому-то в карман или офшоры".

  Попередній матеріал
  Стрілянина у паспортному столі в Бортничах
  Наступний матеріал
  У столиці заручниками ситуації стали мешканці трьох гуртожитків [відео]
  Теги: